Pokec o akcích

Úvodní strana / Diskuse / Pevné diskuze / Pokec o akcích

Užitečné

Do diskuse smí přispívat jen registrovaní a přihlášení punkeři.
chrpa
chrpa - 29.12.2012 14:04

teda měkkej...

chrpa
chrpa - 29.12.2012 14:04

Karlos:
jináč to ani neumim-méďa se mnou škrpálem kupříkladu nehází,že prej tu frenetiku nezvládá...
je měkejsmajlik - 1

Karlos
Karlos - 28.12.2012 18:36

chrpa: člověče, já se k tomu "jako o život" zase nějak vracím, nějak se mi ta období střídajísmajlik - 1

Karlos
Karlos - 28.12.2012 18:35

AnikeVestifex: zřejmě gentlemanismajlik - 1

AnikeVestifex
AnikeVestifex - 28.12.2012 18:30

Aspoň v tom nejsem sama :D.. No já málokdy stihnu spadnout, mě dycky chytaj už při náznaku pádu :D

Žába
Žába - 28.12.2012 14:51

A hlavně až do padnutí a aby si to všichni přítomní pamatovali smajlik - 10 Naposled se mi povedlo pár lidí vyštvat z kotle... holt to zřejmě nebyli místní, do nich stačilo trochu vrazit a raději stáli jak pecky u stěny, takový "punkery" fakt miluju :D

moucha
moucha - 27.12.2012 22:24

jj... To si člověk musí užívat!

chrpa
chrpa - 27.12.2012 22:13

poguju už ňákej ten pátek a pokaždý jak vo život-jináč to ani nejdesmajlik - 10

AnikeVestifex
AnikeVestifex - 27.12.2012 22:00

Já nevím co dělám, ale dycky se v tom pogu přizabiju :D
Asi tím jak sem malá.. Dycky mám moncla, nebo mi teče krev z držky, nebo si zvrknu kotník, nebo necejtím celý tělo..
Asi to moc prožívám smajlik - 3

moucha
moucha - 27.12.2012 14:07

já se moc nedomlátila ale bavila jsem se skěle, fajně jsme se požduchali a pošlapali nohy :D

Žába
Žába - 27.12.2012 12:28

Já mám z posledního poga tolik modřin, které mi připomínají, jak skvělá to byla kalba... smajlik - 1

AnikeVestifex
AnikeVestifex - 27.12.2012 11:54

Já jsem z posledního poga měla měsíc moncla :D ...

Karlos
Karlos - 27.12.2012 10:51

chrpa: tak to musela být jízda, na kterou se hned tak nezapomínásmajlik - 1smajlik - 3

chrpa
chrpa - 27.12.2012 10:35

z posledního poga mě bolí palec u ruky dodnes...

a to sem tančil před měsícem...

Karlos
Karlos - 27.12.2012 9:40

moucha: a tak to má býtsmajlik - 5

moucha
moucha - 27.12.2012 9:14

Tak jsem úspěšně dorazila z JEŽIŠI PUNKu...... NO PARÁDA!!!smajlik - 5 DALA BYSEM SI TO JEŠTĚ 50x (pokud bysem to vydržela se neunavit) hlavně u the Snoplů se strhla parádní pogovačka smajlik - 10 příští rok jdu zas smajlik - 1

moucha
moucha - 26.12.2012 17:29

Za chvilku valim do frýdku místku na Ježiši punk smajlik - 10 nevím v kolik to je ale vlak mi jede v 7 smajlik - 1 se těším smajlik - 7smajlik - 5

PUNKMina
PUNKMina - 23.12.2012 4:46

http://bandzone.cz/akce/297654 smajlik - 10 kdo by jel? :) není to až tak úplně punk, ale což... kdo by jel? smajlik - 14

Karlos
Karlos - 30.11.2012 13:45

Jde dneska někdo do Vopice na SPOTS a THALIDOMIDE?

Bzič
Bzič - 21.11.2012 21:42

Zdarec,už v sobotu...obrázek - ceska2.JPG

luckatosetamnevejde
luckatosetamnevejde - 20.11.2012 12:33

Punkcek no právě to zase budu přebíhat :D nic se nedá dělat :) proto jsem říkala že dvě pódia by stačila :D a hlavně by bylo divný kdyby se o mě punkáči nepostarali :D pankáči jsou jedna rodina když se to sejde :D a já punkáče ráda o to se nemusíš bát :)

Punkcek
Punkcek - 19.11.2012 19:46

Lucka to se tam nevejde: No jo :D však to je jasný ;)
Punkáči se o tebe postaraj;) ale příští rok to bude hodně nadupaný hlavně mě sere to že se boudou zase hodně dobrý kapely překrejvat! smajlik - 2

chrpa
chrpa - 17.11.2012 19:56

kilčáku,kdes byl včéra???
já se zase úplně zpogoval v bunkru,i mne na ventilační troubu vysadilismajlik - 1

Žába
Žába - 16.11.2012 15:27

Lucka to se tam nevejde: Tak jelikož by to byla na podpáře moje premiéra, neměla jsem dost odvahy vyrazit sama :D Jsem trochu srabík... Ale když nad tím zpětně přemýšlím, trochu lituju x)

Lucka to se tam nevejde
Lucka to se tam nevejde - 15.11.2012 20:27

Žába tak to já jezdím i sama pač tam vždycky někoho najdeš a potkáš :D


Anketa

Crass nebo Conflict?

Celkem hlasovalo 356.
Archiv anket.