
teda měkkej...

Karlos:
jináč to ani neumim-méďa se mnou škrpálem kupříkladu nehází,že prej tu frenetiku nezvládá...
je měkej
chrpa: člověče, já se k tomu "jako o život" zase nějak vracím, nějak se mi ta období střídají
AnikeVestifex: zřejmě gentlemani

Aspoň v tom nejsem sama :D.. No já málokdy stihnu spadnout, mě dycky chytaj už při náznaku pádu :D
A hlavně až do padnutí a aby si to všichni přítomní pamatovali
Naposled se mi povedlo pár lidí vyštvat z kotle... holt to zřejmě nebyli místní, do nich stačilo trochu vrazit a raději stáli jak pecky u stěny, takový "punkery" fakt miluju :D

jj... To si člověk musí užívat!

poguju už ňákej ten pátek a pokaždý jak vo život-jináč to ani nejde

Já nevím co dělám, ale dycky se v tom pogu přizabiju :D
Asi tím jak sem malá.. Dycky mám moncla, nebo mi teče krev z držky, nebo si zvrknu kotník, nebo necejtím celý tělo..
Asi to moc prožívám 

já se moc nedomlátila ale bavila jsem se skěle, fajně jsme se požduchali a pošlapali nohy :D
Já mám z posledního poga tolik modřin, které mi připomínají, jak skvělá to byla kalba... 

Já jsem z posledního poga měla měsíc moncla :D ...
chrpa: tak to musela být jízda, na kterou se hned tak nezapomíná


z posledního poga mě bolí palec u ruky dodnes...
a to sem tančil před měsícem...
moucha: a tak to má být

Tak jsem úspěšně dorazila z JEŽIŠI PUNKu...... NO PARÁDA!!!
DALA BYSEM SI TO JEŠTĚ 50x (pokud bysem to vydržela se neunavit) hlavně u the Snoplů se strhla parádní pogovačka
příští rok jdu zas 

Za chvilku valim do frýdku místku na Ježiši punk
nevím v kolik to je ale vlak mi jede v 7
se těším 

http://bandzone.cz/akce/297654
kdo by jel? :) není to až tak úplně punk, ale což... kdo by jel? 
Jde dneska někdo do Vopice na SPOTS a THALIDOMIDE?

Zdarec,už v sobotu...

Punkcek no právě to zase budu přebíhat :D nic se nedá dělat :) proto jsem říkala že dvě pódia by stačila :D a hlavně by bylo divný kdyby se o mě punkáči nepostarali :D pankáči jsou jedna rodina když se to sejde :D a já punkáče ráda o to se nemusíš bát :)

Lucka to se tam nevejde: No jo :D však to je jasný ;)
Punkáči se o tebe postaraj;) ale příští rok to bude hodně nadupaný hlavně mě sere to že se boudou zase hodně dobrý kapely překrejvat! 

kilčáku,kdes byl včéra???
já se zase úplně zpogoval v bunkru,i mne na ventilační troubu vysadili
Lucka to se tam nevejde: Tak jelikož by to byla na podpáře moje premiéra, neměla jsem dost odvahy vyrazit sama :D Jsem trochu srabík... Ale když nad tím zpětně přemýšlím, trochu lituju x)

Žába tak to já jezdím i sama pač tam vždycky někoho najdeš a potkáš :D















.jpg)

