chrpa: nazdar uz dlouho ne, byl jsem dva rojy v turecku a ted uz dva v HK ;)
Co ty, nejakej dalsi potomek? :)

Pan profesor Šulky, ukousnul si gulky, sežrali je dva homouši, byli oba zfetlý :D :-) 


Miroslav: Nebo si zalet pro ní na Mars XD 

Miroslav: V kontejneru :D 

čau nevíte kde sehnat vestu křivák? dík za rady

Dobrý sluha, zlý pán. 

Orlice: Punkeři.zasraní.mě.mažou:
holka zlatá,já před touhle mrchou prozevloval takovýho času,že darmo mluvit...

HippieHunter:
kubo,ty žiješ!!!
furt u vody???
u nás v poho

Nazdar
nazdar buzny 

Jste troubové líný sem psát jak je tejden dlouhej XD 

To já mám tu výhodu, že sem můžu usednou kdykoliv a být tu třeba půl dne XD :D 
https://www.youtube.com/watch?v=LsRXMZDfU_U

https://www.youtube.com/watch?v=Q2_nThPklIw&ebc=ANyPxKr4t0SEp6HRd-4rZMi0iHp31KuTlYqrammLLfG7ThwLhJVsNDMHiZ2vezzy8Ij61OmkAaVpibWvsmw_R58jjdgOrUtJ_A



Mám se skvěle, mám se skvěle, nakopu vás doprdele :D 

.jpg)
„Nedokážeme si ani představit působit někde mezi paneláky na Praze 4,“ dodala Tereza Virová z Kliniky.
Zdroj: http://www.lidovky.cz/aktiviste-odmitaji-kliniku-ze-zizkova-prestehovat-na-prahu-ctyri-1cs-/zpravy-domov.aspx?c=A160311_144542_ln_domov_sij
Tato neskutečná arogance ultra levicových intelektuálů, kteří se tímto zcela vysmívají chudým lidem bez střechy nad hlavou, je vskutku na blití. Doufám, že anarcho-punková scéna v ČR si je toho vědoma.



15. 3.2016 - Mezinárodní den proti policejní brutalitě 





Jste líný psát XD ? :D :D To já na netu vysedávám tak 8 hodin denně :D 

Bůůů hůůů juhuhů, kykyrý, všichni máte ztvrdlý péra a stojíte jak tvrdé y XDDDD 

Nikdy mi nebylo líp 


Zduř klacci
Mám se úplně výborně jen tak pro vaši informaci
. Jste fakt největší troubové pod sluncem 

P.B.V.:
i tvé práci zdar
https://www.youtube.com/watch?v=IlcMRq3gb1s&ebc=ANyPxKrAXoVcrHQX8_yf1vFEiHFDzKgYoqYCPcJyRoXwqhu3D6AS1flE0u98234u6yzLKX5wPOEh3LEER-HolWly2VNvI_fKwQ

Hahaha hohoho :D 



Sisa: Celá ona
Orlice AKA hrabos polni.
Zivorody savec, potrava: neni vybiravy, nekdy i kanibalismus















.jpg)

